Hellhouse Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_icon_mini_portalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Pénztár
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:36 pm by Joseph O'maile

    » Társoldalak
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:29 pm by Aaron Silverstone

    » ANGLIAA, RESZKESS!
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:18 pm by Aaron Silverstone

    » Friss...
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:44 pm by Aaron Silverstone

    » A szellemek
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:52 am by Aaron Silverstone

    » Minta
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:51 am by Aaron Silverstone

    » Mento szabályzat
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:45 am by Aaron Silverstone

    » Kincseskamra igénylése
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:44 am by Aaron Silverstone

    » Adatlap minta
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:43 am by Aaron Silverstone

    Statistics
    Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Lunaa

    Jelenleg összesen 309 hozzászólás olvasható. in 88 subjects
    Top posters
    Sam Griffiths
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Aaron Silverstone
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Catena Kohr
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Ashmore Serael
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Turel Altmann
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Victor Aelfric
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Amythiel Jade Smith
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Atanos
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Lionel Cross
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Isaac Rickfield
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_lcapJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_voting_barJoseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! I_vote_rcap 
    Linkek/Bannerek
    FRPG Top Sites - Magyarország

     

     Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!

    Go down 
    3 posters
    SzerzőÜzenet
    Joseph O'maile
    1. szint
    1. szint
    Joseph O'maile


    Hozzászólások száma : 9
    Aktívság : 5082
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. May. 14.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Itt is, ott is

    Karakterlap
    Faj: Vámpír
    Kaszt:
    Oldal: semleges

    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty
    TémanyitásTárgy: Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!   Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyPént. Május 14, 2010 11:44 pm

    ~ általános

    név: Joseph O'maile
    becenév: darálós josi (ejtsd: dszozi)
    kor: nagyjából 500 pontosan: 550 (a középkorban nem számolják-.-")
    nem: férfi
    születési idő, hely: Kr.u.: 1420. nem tudom, annyi biztos: péntek 13., England, London.
    kaszt: vámpír
    foglalkozás: hivatásos gyilkológép [naaa, neem, vicceltem. Mikor-mi kell. Jelenleg régész. (Leginkább a középkorral foglalkozik.)]


    ~ előtörténet

    Leülök az asztal mellé. Velem szemben mostani főnököm, Dr. Heizenkroft. Mindent tud a vámpírokról, a vérfarkasokról, démonokról... Erről az egész humbugról. Örülök neki, hogy végre valakinek elmondhatom a történetemet.
    - Nos, honnan kezdjem?
    - Lehetőleg az elején. Mindig az elején. Érdekel, hogy ki maga és honnan jött.
    - De ugye nem fog megölni doki?
    - De, de igen. Éjszaka belopózok a szobájába, és levágom a fejét.
    - Jujj, már előre vélek tőle.- itt mindketten elröhögjük magunkat. Vicces fiú. Persze, ha túl sokat viccelődik, elroppantom a csigolyáit. Csupán egy másodpercembe kerülne, de akkor megfosztanám őt egy gyönyörű beszélgetéstől. És, nem mellesleg, kezdem megkedvelni.
    - Nos, akkor:
    A baljós kezdet.

    Az Úr 1420. évében születtem, egy Angol városban, Londonban. Valószínűleg ez volt életem legboldogabb napja. Néhány évig békében éltünk anyámmal, apámmal, és nővéremmel, mint egy tehetős polgári család. Atyám rendes iparos volt, hajóács. Egész üzletet vezetett. Anyám leginkább otthon volt a két gyermekével. Őszintén szólva a részletekre nem emlékszem, csak arra, hogy mikor nagyjából 18 éves lehettem, apám üzletét valami őrült hamis vád miatt bezáratták, mi pedig hamarosan vagyon, étel, és fedél nélkül találtuk magunkat. Maradék pénzünk arra volt elég, hogy egy apró kis egérlyuknyi lakást vegyünk magunknak. Én és apám folyton valami pénzkeresési módot próbálgattunk. Nővérem egy napon eltűnt. Egyszer kétszer, mintha láttam volna a távolból figyelni, de mikor valóban odanéztem, nem volt ott senki. Hamarosan azonban nagyon beteg lettem, és úgy tűnt, meg is halok, mikor feltűnt a színen kedves ki nővérkém, mint aki nem változott semmit. Apámat és anyámat kitessékelte a szobából, engem pedig, khm... csak úgy, kérdés nélkül átváltoztatott vámpírrá. Szüleinknek azt mondta, hogy meghaltam, és hogy ő szeretne eltemetni. Ők erre a sokktól csupán bólintottak.
    Nővérem elkezdte magyarázni, hogy milyen szmötyibe keveredtem, és, hogy megmentette az életem. Haha! Eleinte ki nem állhattam ezért. Sok dolgot vágtam annak az elhagyott pékségnek a falához, ami neki, és a Londoni vámpíroknak a kedvenc találkozási helye volt. Ám lassan kezdtem hozzászokni, hogy szörnyeteg lettem. Aztán lassan rádöbbentem, hogy más szörnyetegek is vannak rajtam kívül. Mintha a mesék megelevenedtek volna. Démonok, boszorkányok, alakváltók, és vérfarkasok... Eleinte ezt sem akartam elhinne, de rájöttem, hogy ha ÉN létezek, akkor NEKIK is létezniük is KELL. EZ így SZÜKSÉGSZERŰ. Mikor Carena (a nővérem) úgy érezte "felnőttem", akkor elmondta, hogy Londonban, a pompa városában amolyan háború-féle dúl a farkasok, és köztünk, a vámpírok között. A két faj már jó ideje pikkelt egymásra, ötletem sincs, hogy miért. Így hát, mivel volt némi gyakorlatom a szócsatákban, és lassan kitanultam az igazi, vérre menő közdelem szabályait is, belevetettem magam a küzdelem háborgó tengerébe...
    Az apróbb csatározásoknak egy iszonytató incidens vetett véget: 1666. szeptember 2-án egy fáklyát dobott be a házba. Mivel a legtöbb tárgy fából volt, a tűz gyorsan terjedt. Én, és három társam kimenekültünk. Sajnos, Carena nem volt köztük. Ezen a napon esküdtem bosszút ellenük. Megjegyezném, hogy a tűz meglehetősen gyorsan át terjedt a szomszédos házakra, majd azokról is a szomszédosokra, és így tovább. Hamarosan pedig egész London lángokban állt. Az incidens a ,,Nagy londoni tűzvész'' néven vált hírhedté, amely lerombolta a város 80%-át. Életemet innentől a vérfarkasok, és egyéb "gonosz" lények levadászásával töltöttem.
    Amerika fejlődése rohamosnak ígérkezett, és a farkasok is á, át kezdtek szállingózni az Újvilágba, így én is összeszedtem maradék vagyonomat (mely addigra erőteljes gyarapodásnak indult), és nekivágtam a hajóútnak. Meg is érkeztem, biztonságban Amerika partjaira, ahol nekikezdtem véres munkámnak, melyhez útközben még néhány vámpír csatlakozott, melyek közül legtöbben el is buktak...
    Az USA függetlenségi háborúi megfelelő álcát vontak arra, hogy a lehető legtöbb szörnyet ölhessem le. Onnantól napjaim kezdtek egyre lassúbbá válni. Visszahúzódtam kuckómba, egy későbbi Colorado Springs melletti házikóba, mely a környéken átutazó vámpírok "menedékévé" nőtte ki magát. A farkasok több ízben is megpróbáltak kifüstölni, mivel féltek tőle, hogy megint irtóhadjáratba kezdek, azonban némi győzködés, és gyilkolászás fejében eltekintettek tőle. Utolsó, szándékosan levadászott farkasomat egy nagyipari aprítóba löktem bele, melyből tartok is egyet otthon, a pincében, vész esetére...
    Így hát, most céltalanul tengetem napjaimat, azzal macskával, akinek az anyját pár éve találtam az út szélén. Vemhes volt, azonban csupán egy kölyköt hozott a világra, majd kimúlt szegény. Az a kölyök úgy kötődik hozzám, mint az anyjához, de most már akár egyedül is otthon hagyhatom, és néha el beszélgetek vele, ki öntöm neki a szívem, és nem igazán szokott beleszólni a dolgokba.

    Hát, ez lennék én...




    ~ jellem
    Arrogáns disznó? Nem. Trágár marha? Nem. Akkor mi?! Egy rideg, számító, arrogáns, trágár marha. Már úgy általában. Mikor valakit megszeret, akkor TÉNYLEG kedves lesz vele. Így van ez a fekete macskuszával is, akit jelenleg pátyolgat.


    ~ külső
    Európában születtem, tehát kicsit sem vagyok színes bőrű. (Bár ezt néha sajnálom. Fehérnek lenni unalmaaas...) Meglehetősen magas, 199 cm. Szőkés barna haj, arányos, szépnek nevezhető arc... Ez lennék én. Kár, hogy senki sem veszi észre...-.-"


    ~ felszerelés
    Egy méretes ingatlan, minden ingóságával Colorado Springs-től egy köpésnyire. Egy ezüstözött pengéjű, egyszerű kard. Egy sörétes a kocsim hátuljában, melyhez ezüst töltények is vannak.


    ~ egyéb
    Lécci lécci ne tessék beszólni az én beszólásaimért. Nem szabad az ilyeneket komolyan venni!


    A hozzászólást Joseph O'maile összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 15, 2010 8:56 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Azteroth
    Moderátor
    Moderátor
    Azteroth


    Hozzászólások száma : 6
    Aktívság : 5079
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. May. 12.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Pokol, vagy a Föld

    Karakterlap
    Faj: Démon
    Kaszt:
    Oldal: rossz

    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!   Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptySzomb. Május 15, 2010 6:46 pm

    Üdvözöllek, halhatatlan!

    Átolvastam az előtörténetedet, s meg kell mondjam, igencsak stílusos. Ezzel persze azt akartam kifejezni, hogy elnyerte démoni tetszésemet. Így ama döntés kerített hatalmába, ami miatt le kell írjam, ELFOGADOM!
    Azonban! Találtam pár elgépelést, nem sokat, valószínűleg a tíz ujjamon meg tudnám számolni. Egyetlen dolog, amibe még belekötnék az általános résznél a kor. Ott szerintem elírtál valamit, mert a személyes korodra gondol, s mivel 1420-ban láttad meg a napvilágot, nem lehetsz 1500 éves. Ez kérlek javítsd! Viszont, a döntésemben eme dolgok nem befolyásoltak.

    Tehát, még egyszer üdvözöllek köztünk, jó játékot! Ne felejts el adatalapot létrehozni, valamint a jövőben kérnék egy avatart (ebben tudok segíteni, ha gondolod) is!

    U.I.: Szegény Sam-nek megint nem szuperál a gépe, ezért hiányzik, így valószínűleg késedelmek lesznek a beállításaiddal.
    Vissza az elejére Go down
    Joseph O'maile
    1. szint
    1. szint
    Joseph O'maile


    Hozzászólások száma : 9
    Aktívság : 5082
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. May. 14.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : Itt is, ott is

    Karakterlap
    Faj: Vámpír
    Kaszt:
    Oldal: semleges

    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!   Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptySzomb. Május 15, 2010 8:48 pm

    Igen, igen, bocsesz, egy egyest tettem elé. (Már csak úgy megszokásból XD)
    Köszi az ajánlatot, de már megtaláltam az én arcomat. Azért köszi!

    Re ui.: olvastam. Remélem mihamarabb kész lesz neki.
    Vissza az elejére Go down
    Aaron Silverstone
    Admin
    Admin
    Aaron Silverstone


    Hozzászólások száma : 52
    Aktívság : 5261
    Hírnév : 1
    Join date : 2010. Jan. 11.
    Tartózkodási hely : Néz rám és megtudod :P Biztos, hogy nem a menyországban xD

    Karakterlap
    Faj: vámpír
    Kaszt: ....
    Oldal: semleges

    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!   Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! EmptyVas. Május 16, 2010 3:58 pm

    Sziasztok Wink Ahogy észrevettétek én is eltűntem egy kis időre, de ennek is megvan az oka Wink Na akkor amiért ide írok:
    1.) Grat a törihez nekem is elnyerte a tetszésem ezért egyetértek kedves staff társammal Wink
    2.) Nem kell várnod a beállításaidra mert gyorsen megcsinálom neked Wink

    Na akkor további szép napot nektek és jó játékot ^^
    Vissza az elejére Go down
    https://hellhousefrpg.hungarianforum.com
    Ajánlott tartalom





    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!   Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak! Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Joseph O'maile- avagy gyere te is élőholtnak!
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Joseph O'maile

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hellhouse Szerepjáték :: Nyilvántartás :: Előtörténetek :: Vámpír-
    Ugrás: