Hellhouse Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapUtcák I_icon_mini_portalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» Pénztár
Utcák EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:36 pm by Joseph O'maile

» Társoldalak
Utcák EmptySzer. Aug. 01, 2012 8:29 pm by Aaron Silverstone

» ANGLIAA, RESZKESS!
Utcák EmptySzer. Aug. 01, 2012 7:18 pm by Aaron Silverstone

» Friss...
Utcák EmptyKedd Júl. 31, 2012 9:44 pm by Aaron Silverstone

» A szellemek
Utcák EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:52 am by Aaron Silverstone

» Minta
Utcák EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:51 am by Aaron Silverstone

» Mento szabályzat
Utcák EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:45 am by Aaron Silverstone

» Kincseskamra igénylése
Utcák EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:44 am by Aaron Silverstone

» Adatlap minta
Utcák EmptyHétf. Júl. 11, 2011 11:43 am by Aaron Silverstone

Statistics
Összesen 33 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Lunaa

Jelenleg összesen 309 hozzászólás olvasható. in 88 subjects
Top posters
Sam Griffiths
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Aaron Silverstone
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Catena Kohr
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Ashmore Serael
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Turel Altmann
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Victor Aelfric
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Amythiel Jade Smith
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Atanos
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Lionel Cross
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Isaac Rickfield
Utcák I_vote_lcapUtcák I_voting_barUtcák I_vote_rcap 
Linkek/Bannerek
FRPG Top Sites - Magyarország

 

 Utcák

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isaac Rickfield
Moderátor
Moderátor
Isaac Rickfield


Hozzászólások száma : 11
Aktívság : 4980
Hírnév : 0
Join date : 2010. Sep. 12.

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Utcák   Utcák EmptyHétf. Nov. 15, 2010 8:00 pm

Most éppen Denver, nappal zsúfolt utcáin álldogáltok, amennyire csak meg tudja tölteni 156 600 fő. Este viszont jó pár sötét és, nem csak emberi lény otthona, szóval csak hajrá...

Utcák 2007-08-22_portland3
Vissza az elejére Go down
Lionel Cross
1. szint
1. szint
Lionel Cross


Hozzászólások száma : 12
Aktívság : 5059
Hírnév : 0
Join date : 2010. Jul. 08.
Age : 35
Tartózkodási hely : a Mestere mellet

Karakterlap
Faj: Ember
Kaszt: Vadász
Oldal:

Utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák   Utcák EmptyHétf. Nov. 15, 2010 10:06 pm

Szépség és...egy ember?!

Csak egy unalmasnak hitt napom kezdődött. Kelés, reggeli és az étkezés utáni tisztogatások. Tehát egy jó kis fürdés és egy 10 perces fogmosás után kedvenc napirendi pontomra tértem, az olvasásra. R.A. Salvatore, Orson Scott és Darren Shan, mindegyikőjüknek tökéletes az írás tudományuk. A választékos és egyben lenyűgöző, többször olvasom újra könyveiket, és mikor pont levenném az egyik könyvet, hogy megkezdjem bújását, hallom mesterem égető hívását. Nem sejtettem semmi jót, tudni illik a mester kettő, azaz kettő esetben hív ilyen sürgetően. Vagy vadászni készülünk, vagy megint edzeni akar velem. Abban a pillanatban nem volt kedvem egyikhez sem. Kicsit váratva amúgy is türelmetlenkedő Mesterem, komótosan sétálgattam végig az enyhén rémisztő folyosókon. Amint beléptem abba a helységbe, amiben a tanítóm tartózkodott, egy azonosítatlan repülő objektum szállt felém, amit szerencsémre éppen, hogy megállítottam fejem előtt. Ahogy azonosítottam, szemem meg csillant, mivel a bérelt Ford GT-nek a kulcsa volt az. Hiszen úgymond küldetésre megyek, ám itt nem kell gyilkolásznom, csak találkoznom kell Gummerral aki, "megtankol" lőszerrel, és kettő, Mesterem által kért vas karddal. A találkozási helyet, és időt meg tudakoltam, majd intetem tanítómnak, és elindultam a szobámba, hogy frissebb ruhákat vegyek fel, és ne a három napos gyúrt ruhámba induljak Denverbe. Mikor éppen indultam volna, a Mester egy borítékot dobott az ablakon keresztül az anyós ülésre. Én mit se törődve a borítékkal hajtani kezdtem a kocsi, természetesen a sebesség korlátot nem túllépve. A cél város csak másfél órányira volt a rejtekhelyünktől. Amikor egy hosszabb egyen útszakaszra tértem, jobban szemügyre vettem a borítékot. Egy kicsit ki volt tömve, és a "költőpénz" felirat volt rávésve. Jobb kezemmel megfordítottam a kopertát, és öt köteg százdolláros pottyant ki belőle. Én csak elmosolyodtam és hajtottam tovább. Pont jókor jött az a kis útra való, mivel a kocsi tankja szinte kiabált, hogy üres vagyok. Így a legközelebbi benzinkútnál meg is álltam fel tankolni. Szerencsémre több gond nem adódott, ha eltekintünk, attól hogy eltévedtem Denver utcáiban. Annyira összetett volt az a városka, hogy sikeresen, nem egyszer, nem kétszer, hanem háromszor eltévedtem rossz útra, szó legszorosabb értelmében. Szinte az egész napom ráment, hogy megtaláljam a találkozási helyet és még így is én értem oda előbb. Egy eldugottabb sikátor volt, ami egyben zsákutca is. Nem telt bele öt percbe se, és az öreg már meg is jelent. Egész jó állapotban lévő kisbuszával lassan pöfögött be az utcába. Az ajtaját szinte kivágta, majd egy húsosabb, korában járó ember, hónalja alatt 1-1 dobot doboz lőszerrel, és hátán 1 kardal, bicegett oda hozzám.
- Nesze itt vannak, amit Kevin kért, viszont csak egy kardot tudok adni. Mond neki, majd kapja a másikat is...majd valamikor.- mondandója után kezembe nyomtam a két dobozt és rájuk a kardot. Aztán visszadöcög a furgonjához, és beszállás előtt int egyet, majd a tragacs ajtaját becsukva tovább áll. Már régen sötét van, és éppen hogy látok valamit a szállítmánytól, a sikátorból még kijutottam, de az utcán sajnos bele mentem egy láthatólag egy hosszú hajú hölgybe, aminek következménye kép a kard tokostul a földre hullt.

Vissza az elejére Go down
 
Utcák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hellhouse Szerepjáték :: Játéktér :: Amerika - Államok :: Colorado :: Denver-
Ugrás: